Notice: unserialize() [function.unserialize]: Error at offset 381 of 1071 bytes in /disk_1/www/cz/warmme/www/catalog/controller/module/shoppica.php on line 74 Bonusový program <script type="text/javascript"> var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-26212622-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })(); </script>

Bonusový program

NAKUPUJTE LEVNĚJI ČI DOKONCE ZADARMO!


Také patříte k lidem, kteří si myslí, že zadarmo Vám dnes nikdo nic nedá?! Omyl!

Protože si našich zákazníků vážíme a protože víme, že ohřívač kříže a značkové oblečení WarmMe se těší veliké oblibě, připravili jsme pro Vás jedinečný bonusový program, díky kterému bude Vaše nakupování ještě zábavnější.

Jak to funguje?
Každá položka v eshopu má přiřazený určitý počet bonusových bodů. Zakoupením daného zboží získáte bonusové body, které se automaticky připisují na Váš uživatelský účet.

Pod maloobchodní cenou (např. 299 Kč) je udaná také cena v bonusových bodech. V případě, že máte na svém uživatelském účtu nasbírané bonusové body, můžete je uplatnit jako slevu v objednávce. Bonusové body musíte sami uplatnit při následující objednávce (do pole viz obrázek níže), obsluha eshopu nemůže přidělovat ani uplatňovat Vaše body, vše funguje automaticky. 

Žádné triky!
při nákupu 1 bonusový bod = 1 Kč


Kdy jsou Vaše bonusové body připsány, kdy je můžete uplatnit a kde je najdete?
Pro využití bonusového programu je nutná registrace. Bonusové body jsou automaticky připsány na Váš účet v okamžiku vyřízení Vaší objednávky a po přihlášení je najdete pod odkazem Vaše bonusové body. O připsání bonusových bodů budete informován/a také emailem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Slevu můžete uplatnit již v příští objednávce! Výše čerpání bonusových bodů není nijak omezena a můžete jimi "zaplatit" plnou cenu objednaného zboží!
Bonusové body uplatníte v průběhu vytváření objednávky vepsáním do políčka "použít bodů" viz obrázek níže:


Objednávku dokončíte klasickým způsobem. 
Bonusové body nelze čerpat na poštovné ani uplatnit zpětně. Za bonusové body nelze požadovat finanční kompenzaci. 

Upozornění!
V případě vrácení zboží nebo zrušení objednávky Vám bude příslušný počet bodů odebrán.