Notice: unserialize() [function.unserialize]: Error at offset 381 of 1071 bytes in /disk_1/www/cz/warmme/www/catalog/controller/module/shoppica.php on line 74 Velkoobchod <script type="text/javascript"> var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-26212622-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })(); </script>

Velkoobchod

Vážení obchodní partneři,

jako oficiální distributor značky WarmMe nabízíme výhodné podmínky velkoobchodní spolupráce. Ať už provozujete internetový obchod nebo kamennou prodejnu, zajistíme pro Vaše zákazníky dodávku značkového oblečení a bederního pásuWarmMe v krátkých dodacích lhůtách a s veškerým servisem. Naše velké skladové zásoby, rozsáhlá marketingová podpora prodeje a pružná komunikace zaručují spokojenost Vás, obchodníků, ale také zákazníků, kteří značku WarmMe vyhledávají.

Kromě klasické velkoobchodní spolupráce (nákup na fakturu) nabízíme také moderní a pro Vás lákavou formu prodeje zboží.
Tzv. drop shipping (přeposílání objednávek) je ve světě osvědčenou metodou, která poskytuje nesporné výhody pro Vaše podnikání.

  • Úspora investic – žádné zboží nemáte skladem, čímž šetříte náklady na nákup zboží
  • Úspora skladovacích prostor – peníze za pronájem skladu můžete investovat jinak
  • Úspora provozních nákladů – veškerá administrativa spojená s odesláním objednávky, výměnou či vrácením zboží je zajištěna námi
  • Úspora času

Vašim zákazníkům garantujeme vysokou úroveň komunikace, rychlost vyřízení objednávky a dalších požadavků, zkrátka vše, na co jsou u Vás zvyklí.

Jak to funguje v praxi?
Ve Vašem eshopu nabídnete zboží (fotky a texty poskytneme). Objednávku od zákazníka přepošlete na naši centrálu. Objednávka bude přijata, zpracována a expedována zákazníkovi. Vám bude vyplacena předem daná provize.
Jednoduché věci fungují vždy nejlépe!

 

V případě konkrétních dotazů a pro zaslání velkoobchodního ceníku nás neváhejte kontaktovat na emailu info@WarmMe.cz

Budeme se těšit na spolupráci.


 

KE STAŽENÍ: